Nowości

Maj 2015

Galeria wnętrz komercyjnych została rozszerzona o dwa nowe projekty. Scola and Partners oraz Umei Group. Projekty te to kompleksowe założenie projektowe. Uczestniczyliśmy w każdej fazie projektowej. Opracowaliśmy projekty space planów oraz  szczegółową dokumentacje wykonawczą.

Kwiecień 2015

Do galerii projektów tym razem dodaliśmy projekt minimalistycznego wnętrza domu jednorodzinnego w Warszawie. Na początek salon z kominkiem oraz łazienki. Zapraszamy.

Marzec 2015

Kontynuacja rozwoju naszej strony WWW. Projekt domu jednorodzinnego w Borowinach został wzbogacony o kolejne pomieszczenia. Tym razem dodaliśmy projekty kuchni, holu oraz łazienki. Wszystko w nowoczesnym i uniwersalnym stylu zapraszamy do oglądania.

Luty 2015

W naszej galerii projektów wnętrz prywatnych zagościł nasz nowy projekt wnętrz mieszkania na Woli. Zapraszamy do oglądania projektu. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i komentarze.

styczeń 2015

Nasza nowa witryna www THE DESIGN  już funkcjonuje.  Oprócz nowego zaktualizowanego layoutu naszej strony rozszerzyliśmy także zakres świadczonych przez nas usług. Dział aranżacji i projektowania wnętrz został powiększony o projektowanie wnętrz komercyjnych. Dodany został także osobny dział zajmujący się wizualizacjami.

Grudzień 2014

Z przyjemnością informujemy, że nasza praca  została wyróżniona w konkursie DOMINACJA MODNYCH WNĘTRZ. Konkurs polegał na zaprojektowaniu stylowego wnętrza z użyciem odpowiednich elementów wykończenia. Dziękujemy za wyróżnienie i przyznanie nagrody.

listopad 2014

Do naszej galerii projektów wnętrz prywatnych dodany został nowy projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Borowinach. Zachęcamy do zapoznania się z projektem oraz wyrażania swojej opinii na naszej stronie na facebooku.

Październik 2014

Dodaliśmy kolejny projekt do naszej galerii projektów wnętrz prywatnych. Jest to projekt aranżacji wnętrz w Warszawie przy ulicy Branickiego. Zapraszamy do oglądania.

wrzesień 2014

Dodaliśmy do naszej galerii nasz projekt konkursowy CERSANITECH. Jest to projekt 5 gwiazdkowej łazienki hotelowej, za który zdobyliśmy drugą nagrodę w tym konkursie.

Sierpień 2014

W dniu dzisiejszym mamy przyjemność zaprezentować nasze dwa projekty. Są to projekty aranżacji wnętrz w Warszawie. Oba projekty dotyczą apartamentów znajdujących się na Warszawskim Wilanowie. Projekt przy ulicy Bruzdowej oraz Sarmackiej. Zachęcamy do oglądania.

zobacz również

Projektowanie wnętrz WarszawaProjektowanie wnętrz biurowych Warszawa