tworzymy niepowtarzalną i nowoczesną ARCHITEKTURĘ. 
kreujemy przestrzeń tak aby stawała SIĘ UŻYTECZNA i PIĘKNA.

Jesteśmy The DESIGN 

The Design  to pracownia projektowa zajmująca się architekturą wnętrz,  zarówno komercyjnych jak i prywatnych. W zakresie naszej działalności projektowej znajduje się także wzornictwo przemysłowe oraz wizualizacje i grafika.

Jesteśmy zespołem projektantów, dla których proces tworzenia to pasja. Opracowywana przez nas przestrzeń  wyróżnia się nowoczesną, elegancką i ponadczasową stylistyką. Szczególną uwagę przywiązujemy do pięknych i niepowtarzalnych rozwiązań, pamiętając przy tym o przeznaczeniu definiowanych elementów. 
Nasze projekty wyróżnia przede wszystkim  dbałość o detal co sprawia, że konstruowana przez nas architektura charakteryzuje się niespotykaną dotąd klasą. Zwracamy szczególną uwagę na stosowane materiały oraz elementy wykończenia wnętrz, kierując się w doborze przede wszystkim jakością proponowanych rozwiązań. 
Pracownia The Design powstała z chęci tworzenia niespotykanej architektury proponujemy przy tym naszym klientom usługi projektowe o perfekcyjnej jakości. Wieloletnie doświadczenie przy aranżowaniu i realizacji własnych projektów pozwoliło na wypracowanie indywidualnego stylu naszej pracowni.

Co nas wyróżnia? 
Bardzo dobrze rozumiemy szeroko pojęty design i wiemy, że każdy chce mieć w swoim wnętrzu coś wyjątkowego.  Jesteśmy otwarci i elastyczni tak by nasze projekty były wypadkową potrzeb klienta oraz naszej wizji aranżowanej przestrzeni.

zobacz również

Projektowanie wnętrz WarszawaProjektowanie wnętrz biurowych Warszawa